Top
Suplementy diety

Horlaxen – opinie, charakterystyka, cena – jak działa nowy suplement na masę?

Droga do wymarzonej muskulatury pochłania dużo czasu i trudu. Dlatego niemal każdy amator kulturystyki podpiera się suplementami diety. W sieci i na siłowniach coraz częściej można usłyszeć nazwę Horlaxen. Zadaniem tych kapsułek jest aktywacja procesów anabolicznych oraz przyspieszenie wzrostu masy mięśniowej. Jak działa Horlaxen i jakie daje efekty?

Działanie i skład Horlaxenu

Horlaxen to preparat stworzony z myślą o osobach, które trenują siłowo i które chciałyby w stosunkowo niedługim czasie wypracować sobie ładną muskulaturę. Większość mężczyzn ma spory problem w przybieraniu na masie – ćwiczenia nie przynoszą spodziewanych rezultatów, choć wykonywane są systematycznie i z odpowiednio dużymi obciążeniami.

Horlaxen ma być odpowiedzią na wszystkie problemy, z którymi borykają się bywalcy siłowni, czyli: brak efektów w kształtowaniu sylwetki, zbyt wolny i mało zauważalny przyrost mięśni, ograniczone możliwości treningowe (niska wydolność organizmu, brak siły), niemożność pozbycia się tkanki tłuszczowej etc.

Tym, co odróżnia Horlaxen od innych suplementów diety na masę jest unikalna formuła, bazująca na naukowej wiedzy z zakresu budowy tkanki mięśniowej. Substancje aktywne Horlaxenu wywierają wpływ na nasze DNA, co skutkuje wydłużeniem fazy wzrostu mięśni. Oznacza to, iż preparat pobudza proces budowania masy zarówno w czasie treningu, jak i po jego zakończeniu. Za to niepowszednie działanie odpowiada główny składnik czynny Horlaxenu, czyli alfaketoglutaran argininy (AAKG), który uaktywnia mechanizmy anaboliczne i prowadzi do szybszego wzrostu tkanki mięśniowej.

Horlaxenefekty

Horlaxen przyczynia się do zwiększenia produkcji tlenku azotu przez organizm, czego efektem jest lepsza praca mięśni podczas wysiłku fizycznego oraz szybszy przyrost masy. Preparat może zatem przyspieszyć tempo budowania muskulatury, co z pewnością ucieszy wszystkich amatorów kulturystyki z niecierpliwością czekających na idealnie wymodelowaną sylwetkę. Efekty działania Horlaxenu to nie tylko szybszy przyrost mięśni, ale także większa siła, lepsza kondycja fizyczna oraz wyższy poziom energii, co może być istotnym plusem podczas realizowania zamierzonych planów treningowych.

Horlaxenopinie

O znaczącej większości suplementów diety na masę krążą zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Rozbieżności są spowodowane różnymi czynnikami, między innymi indywidualną tolerancją na daną substancję, sposobem dawkowania suplementu, doborem planu treningowego. Opinie o Horlaxenie także bywają różne – na niektórych zadziałał wyraźnie, zwiększając siłę i energię oraz nakręcając tempo wzrostu mięśni, u innych zaś nie wywołał specjalnych zmian. Z pewnością Horlaxen to godny uwagi suplement diety na masę, jednak musimy sami zaobserwować, czy i jak na nas działa oraz ustalić optymalne dawki dla siebie.

Horlaxencena

Według wielu opinii o Horlaxenie, systematyczne zażywanie tego preparatu rzeczywiście przyspiesza rozwój mięśni. Jednocześnie pojawia się sporo negatywnych głosów na temat stosunku jego efektywności do ceny. Preparat jest dosyć drogi, a jedno opakowanie wystarcza niestety na krótko. Jeśli więc liczymy na dobre rezultaty w budowaniu muskulatury, musimy przyszykować się na spore uszczuplenie zawartości portfela. Możemy też sięgnąć po bardziej wydajną i sprawdzoną alternatywę – Mass Extreme – skuteczne tabletki na masę mieśniową.

Ranking najskuteczniejszych suppli na masę i rzeźbę znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *