Top
Suplementy diety

Mass Extreme (opinie, efekty, skład, cena, dawkowanie) – wszystko o nowym aktywatorze masy mięśniowej

Mass Extreme to wysoce skuteczny suplement diety na masę mięśniową. Wyróżnia się bogatym, dobrze przemyślanym składem i silnym działaniem. Warto go polecić niecierpliwym bywalcom siłowni, którzy chcieliby jak najszybciej cieszyć się rozbudowaną muskulaturą oraz każdemu, kto chciałby ulepszyć wygląd mięśni.

Mass Extreme – skład suplementu

Jeśli jesteś zainteresowany suplementem diety, który skutecznie wspomoże twoje działania w budowaniu czystej masy mięśniowej i robieniu rzeźby, a nie tylko zrobi z ciebie „ulanego koksa” bez cienia ładnie zarysowanych mięśni, Mass Extreme nie powinien ujść twojej uwadze. Posiada w składzie wszystko to, co twoje mięśnie lubią najbardziej. Stanowi dla nich ekstremalną pożywkę, dzięki której rosną zdecydowanie szybciej niż bez wspomagania. Oto skład preparatu Mass Extreme:

  • Ekstrakt Fenugreek – dzięki niemu w mięśniach gromadzi się więcej glikogenu, który następnie zostaje efektywnie wykorzystany podczas wysiłku jako materiał energetyczny. Ekstrakt Fenugreek sprzyja także syntezie białek mięśniowych, co przekłada się na szybszy przyrost masy.
  • Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) – niezwykle przydatny składnik dla trenujących siłowo. Pomaga „odłączyć się” psychicznie od niesprzyjających bodźców napływających z otoczenia i zachować pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach. Korzystnie wpływa na pracę mięśni, wspiera wytwarzanie hormonu wzrostu przez organizm, zwiększa wydolność treningową. Wspomaga zdrowy sen i nocną regenerację ciała.
  • Kwas D-Asparaginowy (DAA) – aminokwas wspomagający produkcję testosteronu przez organizm. Poprawia siłę i wytrzymałość, sprawia, że możesz ćwiczyć z większą intensywnością, tym samym przyspiesza budowę muskulatury.
  • Kwas Fosfatydowy (PA) – kolejny ważny składnik stymulujący syntezę białek i rozrost tkanki mięśniowej.
  • Ekstrakt Korzenia Maca – powoduje przypływ energii i siły, zwiększa odporność na duże obciążenia, wzmaga potencjał treningowy.
  • 5-Deoksy-Adenozylokobalamina – składnik poprawiający funkcjonowanie mięśni podczas wysiłku fizycznego.
  • Tribulus Terrestris Extract – pobudza produkcję testosteronu, przyspiesza rozrost mięśni.

Dodatkowo preparat wyposażony został w 3 ważne dla prawidłowej pracy mięśni elementy: cynk, magnez i witaminę B6.

Mass Extreme – efekty działania

Jak widać, Mass Extreme zawiera w sobie bogatą kompozycję składników, z których każdy odgrywa znamienną rolę w procesie rozbudowy mięśni. Łącząc suplementację tym preparatem z intensywnym treningiem siłowym można znacznie szybciej dojść do satysfakcjonujących rezultatów w postaci dużych, a zarazem dobrze wyrzeźbionych mięśni.

Można powiedzieć, że działanie Mass Extreme jest podwójnie skuteczne – z jednej strony preparat dodaje energii i zwiększa siłę, dzięki czemu pozwala realizować nawet bardzo wymagające cykle treningowe. Z drugiej strony potęguje syntezę białek i przyrost tkanki mięśniowej.

Efekty działania Mass Extreme widoczne są od samego początku suplementacji. Już po pierwszych dawkach można odczuć zwiększone pokłady energii, lepsze skupienie na ćwiczeniach oraz swobodniejsze przechodzenie przez wyznaczone cykle treningowe. Mięśnie z dnia na dzień stają się mocniejsze, twardsze i wytrzymalsze, z dużo większą łatwością przychodzi zwiększanie ilości wykonywanych powtórzeń.

Dodatkowym pozytywnym efektem działania Mass Extreme jest wsparcie procesów regeneracyjnych organizmu – ryzyko przetrenowania staje się znacznie mniejsze. Wszystko to sprawia, że trening w asyście Mass Extreme owocuje intensywnym przyrostem masy mięśniowej (ok. 2,5 kg suchej masy mięśniowej w kilka tygodni).

Mass Extreme – opinie

Bogaty, świetnie skompletowany skład jest koronnym atutem suplementu na masę Mass Extreme. Opinie o tym preparacie mówią zresztą same za siebie. Pochlebne komentarze o Mass Extreme padają nie tylko z ust ćwiczących, ale także trenerów i zawodowych kulturystów. Skuteczne działanie Mass Extreme potwierdza wielu bywalców siłowni, którzy mieli okazję robić cykle na masę i na rzeźbę w jego asyście. Powtarzają, iż realizacja programów treningowych jest znacznie łatwiejsza i mniej obciążająca fizycznie. Jednocześnie można cieszyć się szybkimi efektami w postaci ładnie rozwiniętych i zarysowanych mięśni, a nie, jak kiedyś, czekać na choćby małe rezultaty całymi miesiącami.

Mass Extreme – dawkowanie

Mass Extreme zażywamy 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając dużą szklanką wody. Producent zaleca stosowanie preparatu ok. 30 minut przed posiłkiem. Najlepiej stosować jedną dawkę w godzinach porannych, np. przed śniadaniem lub przed drugim śniadaniem, a drugą dawkę przed posiłkiem przedtreningowym.

Mass Extreme – cena

Jeśli zależy ci na skutecznym i szybkim przyroście masy mięśniowej oraz zwiększeniu możliwości treningowych, cena Mass Extreme nie powinna być dla ciebie przeszkodą. Za ten suplement na pewno nie zapłacisz więcej niż za inne wiodące preparaty z półki produktów na masę.

Uwaga, jeśli kupisz Mass Extreme, wraz z preparatem otrzymasz darmowe porady treningowe i dietetyczne, które pomogą ci dążyć do wyznaczonych celów!

Warto zwrócić również uwagę na oferowane przez producenta suplementu promocje. Kupując Mass Extreme w pakietach, otrzymujesz gratisowe opakowania!

Klikając tutaj przejdziesz bezpośrednio na stronę producenta, na której łatwo zamówisz suplement i otrzymasz wszystkie przysługujące ci bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *