Top
Suplementy diety

Titan Gel – opinie, działanie, efekty – czy to rzeczywiście powiększa penisa?

Titan Gel zwróci uwagę każdego mężczyzny chcącego zwiększyć rozmiar penisa i polepszyć jakość życia seksualnego. Preparat wyróżnia się dobrym składem i wygodną formą aplikacji. Nie trzeba łykać kapsułek, a tylko wcierać go w skórę. Jak Titan Gel radzi sobie w rozwiązywaniu „męskich” problemów?

Titan Gel – skład i działanie preparatu

W tubce Titan Gelu mieszczą się wyciągi z 3 roślin leczniczych, które słyną ze swojego korzystnego wpływu na męską seksualność. Są to: Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny), korzeń maca oraz Epimedium sagittatum. Skład uzupełnia stymulujący ekstrakt z guarany. Wnikając w głąb skóry Titan Gel powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi przez penisa, co skutkuje silniejszą i dłużej utrzymującą się erekcją oraz wzrostem libido.

Titan Gel – jak stosować?

Stosowanie Titan Gelu jest bardzo proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Wystarczy codziennie po umyciu ciała wmasować niewielką ilość żelu w penisa – od trzonu do główki. Dodatkowo warto wetrzeć żel również za każdym razem przed stosunkiem (ok. pół godziny przed). Preparat wchłania się całkowicie, nie zostawia żadnych śladów ani zapachów, jest więc w pełni dyskretny w stosowaniu.

Titan Gel – efekty. Co mówi producent?

Czy Titan Gel rzeczywiście powiększa penisa? Producent zapewnia, że wraz z jego regularnym stosowaniem członek pogrubia się i wydłuża. Na stronie preparatu czytamy, iż po ok. 2 tygodniach stosowania penis zwiększa się o 2 cm. Po miesiącu rozmiar penisa ma być już o 4-5 cm większy. Według zapewnień producenta systematyczne wcieranie Titan Gelu niesie ze sobą również szereg innych korzyści, takich jak: większa ochota na seks, zwiększenie wrażliwości członka (co idzie w parze z lepszymi doznaniami podczas seksu), mocniejszy wzwód, lepsza płodność.

Titan Gel – opinie. Co mówią mężczyźni?

Z większości opinii o Titan Gelu można wywnioskować, iż jest to produkt o średniej skuteczności w stosunku do oczekiwań panów. Mężczyźni, którzy mieli okazję go stosować powtarzają, że jak na preparat do stosowania zewnętrznego jest dość drogi, a efekty wcale nie są rewelacyjne. Wiele osób uznaje Titan Gel ze średni mówiąc, że jako tako poradził sobie w problemach z erekcją i niskim libido, jednak nie wpłynął na rozmiar penisa.

Szukasz antidotum na „męskie” problemy? Kliknij tutaj, by przejść do przeglądu topowych produktów na powiększenie penisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *