Top
Suplementy diety

Titanodrol (opinie, skład i działanie) – dynamiczny wzrost mięśni dzięki nowemu suplementowi diety

Osoby, które ćwiczą siłowo, spotykają na drodze do umięśnionej sylwetki wiele przeszkód. Ograniczona wydolność treningowa, spadki siły, energii i motywacji, przetrenowanie, zbyt powolne w stosunku do zamierzonego tempo wzrostu masy – to dla bywalców siłowni codzienność. Dobrze skomponowany suplement diety jest w stanie wyeliminować te przeszkody. Z pomocą przychodzi aktywator siły i masy – Titanodrol. Preparat równocześnie wspomaga wytwarzanie testosteronu przez organizm, pobudza mięśnie do wzrostu oraz stoi na straży optymalnej wydolności treningowej.

Titanodrol – działanie

Imponująca umięśniona sylwetka to efekt długich starań i litrów potu wylewanych na siłowni. Twórcy Titanodrolu chcą jak najbardziej skrócić czas dochodzenia do wymarzonych rezultatów, dlatego dają nam do ręki kapsułki o rozbudowanym, dopasowanym do wysokich wymagań składzie.

Kompozycja substancji aktywnych Titanodrolu wspomaga rozbudowę mięśni poprzez nasilenie produkcji testosteronu. To jej naczelne zadanie, ale jak się okazuje nie jedyne. Preparat „namacalnie” oddziałuje na poziom siły i energii, pompuje mięśnie, sprawia, że o wiele łatwiej wykonać ciężki trening, a po jego zakończeniu dba o szybki powrót do nienagannej kondycji całego ciała.

Titanodrol – skład podporządkowany wysokim wymaganiom

W składzie Titanodrolu znajdziemy cały zestaw substancji o działaniu podkręcającym tempo wzrostu masy mięśniowej. Są to:

  • Beta-alanina – bardzo ważny składnik dla osób uprawiających trening siłowy. Podczas wzmożonego wysiłku istnieje duże ryzyko zakwaszenia organizmu, przetrenowania, obniżenia wydolności fizycznej i zaburzeń wzrostu mięśni. Beta-alanina zapobiega wystąpieniu tych niekorzystnych okoliczności. Przeciwdziała gromadzeniu kwasu mlekowego, pozwala ćwiczyć długo i intensywnie bez efektu wyczerpania, pobudza proces regeneracji po wysiłku.
  • Kwas D-Asparaginowy (DAA) – aktywator produkcji testosteronu w organizmie. Dzięki niemu możemy liczyć na zwiększenie tężyzny fizycznej i wyzwolenie dużego potencjału siłowego. Jeśli spożytkujemy tę siłę na intensywne ćwiczenia, szybko przełoży się to na dynamiczny wzrost masy.
  • Buzdyganek naziemny – ekstraktu z tej rośliny nie może zabraknąć w skutecznym preparacie na masę. Stymuluje produkcję testosteronu, zwiększa tempo rozrostu mięśni, zwiększa siłę fizyczną. Dzięki buzdygankowi zwiększa się też ukrwienie mięśni, a substancje odżywcze napływają do nich ze zwielokrotnioną mocą.
  • L-arginina – aminokwas, który wzmaga produkcję tlenku azotu w organizmie, a co za tym idzie poprawia poziom odżywienia mięśni i podwyższa potencjał treningowy. L-arginina pobudza również produkcję hormonu wzrostu w organizmie. Większe stężenie hormonu wzrostu oznacza dla nas intensywniejszą syntezę białek mięśniowych i szybszy wzrost masy.

Oprócz wymienionych składników przyspieszających przyrost masy, w Titanodrolu znajdziemy także: dwa stymulanty w postaci kofeiny i guarany, termogenik w postaci ekstraktu z pieprzu kajeńskiego oraz substancje wspierające pracę mięśni – cynk i wyciąg z kozieradki. Jak widać, Titanodrol to produkt kompletny, doskonale dostosowany do potrzeb pracującej nad mięśniami osoby.

Jak stosować Titanodrol?

Producent zaleca stosowanie dwóch kapsułek Titanodrolu dziennie (około pół godziny przed posiłkiem). Warto dodać, iż w sprzedaży dostępne są również inne kapsułki z tej serii, mianowicie Titan’s Rage. Jest to preparat przedtreningowy, który bardzo dobrze uzupełnia się z Titanodrolem. Środki potęgują nawzajem swoje działanie, dlatego jeśli chcemy uzyskać maksymalne efekty w tempie przyrostu masy, warto zastosować podwójną suplementację. Titanodrol możemy zażyć na przykład rano i koło południa, Titan’s Rage zaś pół godziny przed popołudniowym treningiem. Jeśli trenujemy o innej porze, możemy rozłożyć dawki inaczej.

Titanodrol – efekty, na które nie trzeba czekać

Do kapsułek Titanodrol trafiły substancje, które spotkać można również w innych preparatach na masę, jednak tu występują w bardzo silnym i efektywnym zestawieniu. Dzięki tej bogatej mieszance składników pobudzających produkcję testosteronu, podnoszących możliwości treningowe i przyspieszających budowanie masy, możemy liczyć na szybkie efekty. Jednym z nich jest wysoka motywacja do treningów, a także duży zastrzyk energii i siły potrzebnej do wykonywania odpowiedniej ilości serii i powtórzeń ćwiczeń.

Trenując z Titanodrolem nie będziesz trenował na marne. Ćwiczenia szybko przełożą się na twój wygląd – wypracujesz sobie umięśnioną, ładnie wyrzeźbioną sylwetkę, którą dotąd obserwowałeś tylko u wieloletnich kulturystów.

Titanodrol – opinie

Więcej testosteronu, większe tempo wzrostu czystej masy mięśniowej, większa wytrzymałość na duże obciążenia, więcej energii, brak efektu zmęczenia plus szybka regeneracja po wysiłku – deklaracje producentów mają odzwierciedlenie w opiniach o Titanodrolu ze strony użytkowników. Osoby, które stosowały te kapsułki podkreślają, że efekty ich działania bardzo szybkie, a mięśnie z tygodnia na tydzień zwiększają swą objętość. Można ćwiczyć z dużą intensywnością bez oznak zmęczenia, a po zaledwie kilku miesiącach obserwować u siebie rezultaty godne zaawansowanych kulturystów.

Jeśli i ty chcesz poznać możliwości Titanodrolu, wejdź na oficjalną stronę suplementuwww.titanodrol.pl i zobacz, jak zgarnąć darmowe opakowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *