Top
Suplementy diety

Titan’s Rage (opinie, działanie, efekty) – przedtreningówka o niebanalnym składzie. Czym wyróżnia się wśród konkurencji?

Nic tak nie działa na korzyść ćwiczącej osoby, jak dobra przedtreningówka. Szczególnie jeśli zależy nam na bezproblemowym przechodzeniu przez intensywne treningi siłowe w pełnej koncentracji i bez spadków energii. Titan’s Rage to jeden z najnowszych preparatów przedtreningowych – zawiera bardzo ciekawy skład, który pracuje na korzyść naszych mięśni nie tylko podczas treningu, ale także po jego zakończeniu.

Titan’s Rage – działanie

Titan’s Rage jest jednym z najciekawszych suplementów przedtreningowych, jakie ostatnio pojawiły się na rynku. W jego składzie, obok popularnych stymulantów (takich jak kofeina), znajdziemy także „zielone paliwo” dla mięśni w postaci ekstraktów z roślin obfitujących w aminokwasy, biopierwiastki i witaminy. Połączenie kofeiny, tauryny, wyciągu z zielonego jęczmienia i chlorelli, daje skuteczną, doskonale przyswajalną przez organizm mieszankę, która realizuje wszystkie zadania, jakie powinna spełniać dobra przedtreningówka. Te zadania to:

 • dodawanie energii i siły potrzebniej do wykonania ciężkiego treningu;
 • podwyższenie progu wytrzymałości mięśni;
 • usprawnienie pracy mięśni, stymulacja ich wzrostu;
 • zwiększenie koncentracji na ćwiczeniach i motywacji do działania;
 • zaopatrzenie organizmu w zestaw minerałów i witamin potrzebnych w czasie wzmożonego wysiłku;
 • wyeliminowanie ryzyka przetrenowania;
 • zwiększenie tempa regeneracji ciała po wysiłku.

Titan’s Rage – skład

Oto, jak działają kluczowe składniki Titan’s Rage:

 • Kofeina – najpopularniejszy, a zarazem bardzo skuteczny składnik suplementów diety wspomagających budowanie i modelowanie mięśni. Dzięki kofeinie możesz liczyć na energetycznego i siłowego „kopa”. Zwiększy się próg twojej odporności na duże obciążenia, będziesz w stanie wykonać trudny, zaawansowany trening. Kofeina podwyższy poziom twojej koncentracji na ćwiczeniach, co będzie sprzyjać lepszym osiągnięciom. Dzięki kofeinie pozbędziesz się oznak zmęczenia, twój organizm będzie przygotowany do podjęcia zadań siłowych, a po zakończeniu treningu szybko się zregeneruje.
 • Tauryna – aminokwas biogenny, który odgrywa ważną rolę w procesie wzrostu masy mięśniowej. Dodaje energii i siły oraz uczestniczy w transportowaniu kreatyny do mięśni. Sprzyja anabolizmowi, pobudza proces regeneracji mięśni po wysiłku, minimalizuje ryzyko wejścia mięśni w stan katabolizmu (rozpadu). Dzięki taurynie twoje wysiłki treningowe „nie pójdą na marne”, a proces budowania mięśni będzie przebiegać sprawniej i szybciej.
 • Chlorella – doskonale przyswajalna przez organizm skarbnica aminokwasów, minerałów i witamin, czyli nieodzownych składników dla osób trenujących siłowo. Żadna mieszanka witaminowo-mineralna nie zapewni ci efektów, jakie mogą dać zaczerpnięte z natury algi morskie, w tym właśnie chlorella. Obfituje ona w potrzebne podczas wysiłku aminokwasy BCAA, a także w potas, magnez, cynk, wapń, żelazo, witaminy z grupy B, witaminę A, C, E. Zawiera też niezbędne w trakcie treningu węglowodany. Chlorella doda ci energii, polepszy samopoczucie, wspomoże pracę mięśni, zwiększy wydolność twojego organizmu i przyspieszy regenerację.
 • Zielony jęczmień – kolejny „zielony” składnik Titan’s Rage, który podobnie jak chlorella dodaje energii, witalności i siły oraz obfituje w mnóstwo wysoce przyswajalnych składników odżywczych, w tym w białka, witaminy, minerały i węglowodany. Młody zielony jęczmień ma jeszcze inną ważną dla trenujących osób cechę – pomaga w zachowaniu odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Zakwaszenie organizmu to częste zjawisko u osób narażonych na duży wysiłek fizyczny. Niestety przekłada się ono na pogorszenie pracy mięśni i wyczerpanie organizmu. Zawarty w Titan’s Rage zielony jęczmień odkwasza organizm, a tym samym pozytywnie wpływa na pracę mięśni i funkcjonowanie całego organizmu.

Titan’s Rage – efekty

Składniki Titan’s Rage bronią się same. Osobę, która w niedługim czasie ma zamiar przystąpić do treningu siłowego, dawka kofeiny, tauryny, chlorelli i zielonego jęczmienia, może mocno napędzić do działania, wyzwolić w niej potencjał i pobudzić budowanie muskulatury.

Duży zastrzyk energii i siły, lepsza praca mięśni i szybszy ich wzrost, szybka odnowa organizmu po treningu, eliminacja zmęczenia, wzrost koncentracji i motywacji do realizowania planów treningowychto efekty, na które możesz liczyć stosując Titan’s Rage. Uwaga, ponieważ każdy organizm jest inny, dawki preparatu musisz dopasować indywidualnie.

Aby uzyskać maksymalnie silne efekty po Titan’s Rage, najlepiej jest stosować go równocześnie z aktywatorem przyrostu masy mięśniowej z tej samej serii – Titanodrolem. Obydwa produkty uzupełnią się i potęgują swoje działanie.

Titan’s Rage – opinie

Titan’s Rage bazuje na unikalnej recepturze, która stanowi połączenie stymulantów z naturalnym „zielonym paliwem” dla mięśni i która wielu osobom mocno przypadła do gustu. Według licznych opinii, Titan’s Rage spełnia swoje przedtreningowe zadania na 100%. Pozwala z łatwością przejść przez zamierzoną ilość serii i powtórzeń ćwiczeń, sprawia, że nie chodzimy przemęczeni i że szybko się regenerujemy, ponadto przyspiesza wzrost mięśni i poprawia kondycję organizmu, nie niosąc ze sobą żadnych efektów ubocznych.

Uwaga, w ramach specjalnej promocji możesz odebrać gratisowe opakowanie Titan’s Rage. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *