Top

Ranking suplementów na masę, rzeźbę i redukcję czyli niezbędny zestaw dla bywalców siłowni

Nr 1 – Mass Extreme

Jak działa Mass Extreme?

Mass Extreme to suplement diety na masę będący najlepszą odpowiedzią na oczekiwania osób dążących do zbudowania muskulatury.

Bywalcy siłowni nie chcą już dziś szprycować się sterydami ani innymi specyfikami, które dają szybkie efekty kosztem ryzyka uszkodzeń wątroby, serca, rozregulowanej gospodarki hormonalnej i innych negatywnych skutków ubocznych. Zamiast nich poszukują silnych w działaniu, a zarazem bezpiecznych dla zdrowia suplementów, które dają efekt szybkiego wzrostu mięśni i które zwiększają możliwości treningowe. Taki właśnie jest Mass Extreme.

W Mass Extreme zastosowano kompleks substancji aktywnych dopasowanych do potrzeb organizmu trenującego z dużymi obciążeniami. W składzie Mass Extreme znalazły się m.in.: ekstrakt Fenugreek, Kwas 4-Amino Butanowy (GABA), Kwas D-Asparaginowy (DAA), Kwas Fosfatydowy (PA), ekstrakt z korzenia Maca i kilka innych elementów, dzięki którym preparat:

 • wpływa na zwiększenie produkcji testosteronu i hormonu wzrostu przez organizm;
 • przyspiesza syntezę białek mięśniowych i powoduje szybszy wzrost mięśni;
 • poprawia możliwości treningowe;
 • wzmaga koncentrację podczas ćwiczeń;
 • sprzyja szybszej regeneracji ciała po wysiłku;
 • przeciwdziała odkładaniu się tkanki tłuszczowej;
 • dodaje energii i siły.

Reasumując, Mass Extreme jest nowoczesnym preparatem na masę i rzeźbę o świetnie przemyślanym składzie. Działa w podobny sposób do anabolików, ale pozbawiony jest wszelkich działań niepożądanych związanych z ich stosowaniem. Jest bezpieczny i efektywny. Polecam.

Gdzie kupić Mass Extreme?

Jeśli chcesz zamówić Mass Extreme i dostać przesyłkę w ekspresowym tempie, skorzystaj bezpośrednio ze strony producenta, do której przejdziesz klikając w ten link.

Nr 2 – Testolan

Jak działa Testolan?

Testolan zajmuje drugą pozycję w moim rankingu, ponieważ aktualnie nie ma na rynku innego preparatu, który tak dobrze „odczytywałby” potrzeby mężczyzn chcących zadbać o swoją formę fizyczną, powiększyć muskulaturę, a także polepszyć jakość życia seksualnego.

Ten pierwszej jakości preparat, którego naczelnym zadaniem jest podwyższenie produkcji testosteronu, pozwala pozbyć się wszelkich „męskich” problemów związanych ze zbyt niskim poziomem tego hormonu. Jeśli nasz organizm wytwarza zbyt małe ilości testosteronu, trudniej przybieramy na masie mięśniowej, mamy mało siły i energii, często miewamy obniżony nastrój, czujemy się „mało męscy”, narzekamy na obniżone libido, mamy problemy z erekcją. Testolan jest kompleksowo działającym suplementem diety, który usuwa te niedogodności. Wraz z regularnym przyjmowaniem kapsułek poziom testosteronu stopniowo powraca do optymalnego pułapu, wywołując szereg korzyści, takich jak:

 • zwiększenie masy mięśniowej, lepsza rzeźba mięśni;
 • zwiększenie siły i energii;
 • zwiększenie mocy treningowych;
 • zwiększenie libido, mocniejsza erekcja, lepsze doznania seksualne;
 • zwiększenie odporności na stres, lepsza koncentracja;
 • mniejsza skłonność do odkładania się tkanki tłuszczowej;
 • lepsze samopoczucie, silniejsza motywacja;
 • ogólne polepszenie kondycji fizycznej i wyglądu.

Gdzie kupić Testolan?

Testolan ze stuprocentową gwarancją oryginalności i niezawodnego działania kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta. Kliknij tutaj, by wejść na stronę Testolanu.

Nr 3 – Somatodrol

Jak działa Somatodrol?

somatodrolSomatodrol to fachowo skomponowany suplement diety na masę mięśniową, który kompleksowo wspomaga organizm trenującego w procesie kształtowania muskulatury. Dzięki poszczególnym składnikom aktywnym, Somatodrol stymuluje wytwarzanie hormonu wzrostu i testosteronu, które są niezbędne dla wzrostu mięśni.

Organizm sam z siebie jest w stanie wyprodukować ograniczone ilości hormonu wzrostu i testosteronu, dlatego przyrost masy mięśniowej bez asysty stymulatorów jest zazwyczaj powolnym procesem. Somatodrol uaktywnia hormon wzrostu i testosteron, by w efekcie przełożyły się one na lepszą absorpcję białka i wzmożony przyrost tkanki mięśniowej.

Somatodrol korzystnie wpływa na pracę mięśni, zwiększa potencjał treningowy i przyspiesza regenerację organizmu po treningu. Wspiera także proces rozbijania zbędnej tkanki tłuszczowej, która nierzadko jest zmorą osób parających się kulturystyką. Dzięki Somatodrolowi ciało szybciej zmienia swe proporcje – tłuszcz zostaje zniwelowany, jednocześnie aktywnie wzrastają mięśnie. Jeśli dążysz do efektu wysportowanej, wyrzeźbionej sylwetki, Somatodrol wspomoże Twoje treningowe działania.

Gdzie kupić Somatodrol?

Nie kupuj suplementów z niesprawdzonych źródeł! Lepiej udaj się bezpośrednio na stronę producenta – przejdziesz na nią klikając tutaj. Dokonując zakupu możesz liczyć na szybką przesyłkę i w pełni oryginalny, wysokojakościowy produkt. Polecam.

Nr 4 – Probolan 50

Jak działa Probolan 50?

probolan 50Probolan 50 pomaga w 2-3 miesiące zbudować kilka kilogramów czystej tkanki mięśniowej! To bardzo dużo, szczególnie, gdy ćwiczysz bez asysty niebezpiecznych dla zdrowia sterydów. Zawarte w Probolanie 50 składniki aktywnie wspomagają procesy anaboliczne, pobudzają produkcję testosteronu, maksymalnie zwiększają wykorzystanie białka w procesie przyrostu nowej masy mięśniowej.

Dzięki kapsułkom Probolan 50 możesz ćwiczyć długo i z dużymi obciążeniami, bez spadków siły i energii podczas sesji treningowych i bez demotywującego efektu przetrenowania. Probolan pomoże Ci zwiększyć potencjał i rozwinie Twoją wytrzymałość.

Składniki aktywne Probolanu, odpowiedzialne za silny rozrost masy mięśniowej i zwielokrotnienie możliwości treningowych, to:

 • Epihydroxetiolan-17-ester matrix: 700 mg,
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny) (60% saponin) – 600 mg,
 • Kofeina 100 mg.

Probolan 50 to rewelacyjna alternatywa dla typowych sterydów anabolicznych, które niosą ze sobą ryzyko poważnych zaburzeń hormonalnych i wystąpienia wielu chorób. Jeśli już chcesz wspomagać się suplementami, rób to z głową i sięgnij po produkt, który da ci znakomite efekty, a jednocześnie nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu.

Gdzie kupić Probolan 50?

Chcesz, aby doręczono Ci Probolan 50 możliwie jak najszybciej? Zależy Ci na gwarancji jakości? Polecam zakup Probolanu na stronie producenta. Kliknij tutaj, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio na nią.

Nr 5 – Kimera

Jak działa Kimera?

KimeraKimera jest moim typem nr 1, jeśli chodzi o suplementy przydatne na etapie redukcji i rzeźby. Kimera to efektywny spalacz tłuszczu, który w połączeniu z intensywnym treningiem i dietą potrafi czynić cuda.

Preparat powoduje, że zalegająca tkanka tłuszczowa zaczyna znikać w oczach. Przekonałem się o tym na własnej skórze, w momencie gdy po zbudowaniu masy mięśniowej, niefortunnie przybyło mi trochę kg w tłuszczu i kiedy musiałem wspomóc swój trening na rzeźbę efektywnym fat burnerem. Kimera zdecydowanie przyśpieszyła redukcję tłuszczu, pomogła mi szybko o nim zapomnieć i skoncentrować się na modelowaniu mięśni.

Kimera posiada bardzo rozbudowany, a jednocześnie racjonalnie dobrany skład, który przekłada się na dobre efekty działania. Dzięki Kimerze organizm, pod względem metabolicznym, zostaje wprowadzony na szybsze obroty, energia czerpana jest przede wszystkim ze zmagazynowanego tłuszczu, przez co następuje szybkie jego przepalenie. Ponadto, zażywając Kimerę masz więcej mocy, trening staje się intensywniejszy i daje lepsze rezultaty. Jeśli szukasz bezpiecznego dla zdrowia termogenika, który pomoże Ci w skutecznym gubieniu naddatków tłuszczowych, polecam Kimerę.

Gdzie kupić Kimerę?

Tylko zamawiając produkt na stronie producenta, masz gwarancję najlepszych cen i najwyższej jakości. Kliknij tutaj, aby przejść na bezpieczną stronę producenta, na której szybko i łatwo zamówisz Kimerę.