Top
Suplementy diety

Somatodrol – opinie, efekty, skład, jak stosować – wspomagacz przyrostu masy o skutecznym działaniu

Somatodrol wkroczył do grona najpopularniejszych suplementów diety na masę z kilku powodów. Po pierwsze, przy odpowiednio dopasowanych cyklach treningowych jego działanie jest szybkie i efektywne, po drugie, jest bezpieczny dla zdrowia, po trzecie, nie odbija się negatywnie na sylwetce po zakończeniu jego przyjmowania ani po ograniczeniu ćwiczeń.

Co to jest Somatodrol?

somatodrolSomatodrol to nowoczesny suplement diety o rozbudowanym składzie, przeznaczony dla mężczyzn, których celem jest szybkie zbudowanie masy mięśniowej. Jest legalny i bezpieczny dla zdrowia, nie niesie ze sobą żadnych negatywnych skutków ubocznych. Jednocześnie pozwala uzyskać efekty, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z okrytymi (słusznie!) złą sławą sterydami.

Niebanalna moc Somatodrolu jest związana z jego składem, w którym znalazły się substancje pobudzające wytwarzanie testosteronu i hormonu wzrostu, a tym samym – stymulujące proces przyrostu masy mięśniowej. Według wielu opinii, Somatodrol zasługuje na miano jednego z najlepszych preparatów na masę na rynku. Zdecydowanie lepiej sięgnąć właśnie po niego niż brać anaboliki i narażać się na dramatyczne skutki uboczne.

Somatodrol – skład

Stosując Somatodrol i ćwicząc na masę, szybko zauważysz pozytywne efekty w postaci dynamicznego przyrostu tkanki mięśniowej. Zwiększysz swoje zdolności treningowe, a zbudowanie masy zajmie ci dwa razy mniej czasu, niż gdybyś ćwiczył bez wspomagania Somatodrolem. Wszystko to za sprawą obecnej w Somatodrolu formuły GRTH Factor i TST Factor. Obok nich w suplemencie znalazł się również kompleks składników wspierających redukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Działanie Somatodrolu jest zatem dwukierunkowe – nasila proces kształtowania nowej tkanki mięśniowej, a równocześnie na bieżąco przepala niepotrzebną tkankę tłuszczową. Efekt? Super sylwetka z doskonale wyrzeźbionymi mięśniami i brak zbędnego tłuszczu.

Kluczowe składniki Somatodrolu to:

  • Beta-alanina – aminokwas wpływający na prawidłowe funkcjonowanie i wytrzymałość mięśni. Dzięki temu elementowi twoje możliwości treningowe ulegną znacznej poprawie. Będziesz mógł ćwiczyć dłużej i intensywniej, osiągając świetne wyniki (bez efektu przetrenowania). Beta-alanina prowadzi do wzmocnienia mięśni oraz wpływa na ich szybszą regenerację po wysiłku. Jest bardzo pomocna przy ćwiczeniach z dużymi obciążeniami.
  • AAKG (alfaketoglutaran argininy) – świetnie przyswajalna forma argininy. AAKG pobudza proces wydzielania hormonu wzrostu przez organizm. Ponadto potęguje przepływ krwi przez tkanki mięśniowe, wraz z którą dostarczane są niezbędne mięśniom składniki pokarmowe. Dzięki argininie wzrośnie twoja wydolność na treningach, twoje mięśnie będą lepiej odżywione, staną się wytrzymalsze na duże obciążenia, będą się szybciej regenerować i sprawniej wzrastać.
  • TST Factor – połączenie DAA (kwasu D-asparaginowego) i cynku. Dzięki tym składnikom twój organizm będzie skutecznie prowokowany do intensywnej produkcji testosteronu, hormonu o doniosłej wadze w procesie budowania masy. Im więcej testosteronu, tym większa siła, większe zdolności treningowe i tym szybszy przyrost mięśni.

Obok składników dodatnio wpływających na wydolność treningową i warunkujących szybki przyrost masy mięśniowej, w Somatodrolu znaleźć można kompleks Fat Reduction Matrix, a w nim substancje wspierające aktywne spalanie tkanki tłuszczowej i dodatnio wpływające na przemiany metaboliczne: pieprz cayenne, kofeinę, guaranę i witaminy B3, B6 i B12.

Somatodrol – efekty

Somatodrol „zmusza” mięśnie do wzmożonej pracy, czego skutkiem jest szybki przyrost masy. Na efekty nie trzeba czekać długo, już po pierwszych dniach zażywania Somatodrolu według zaleceń producenta i jednoczesnego uskuteczniania intensywnego treningu na masę, zobaczysz dodatnie rezultaty w postaci większych i lepiej zarysowanych mięśni. Nie da się jednak określić dokładnie, ile przybędzie ci masy i w jak długim czasie, gdyż wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu oraz planu treningowego. Najczęściej efektem stosowania Somatodrolu jest przyrost około 5-7 kg masy w około 3 miesiące.

Somatodrol – dawkowanie

Somatodrol stosuje się dwa razy dziennie popijając dużą ilością wody. Najlepiej go zażyć rano, a potem około pół godziny przed treningiem. W ten sposób twoje mięśnie będą przez cały czas będą odczuwać wpływ stymulatorów wzrostu zawartych w tym unikalnym preparacie. Pamiętaj jednak, że nic nie dzieje się samo. Żeby odczuć działanie Somatodrolu, musisz regularnie (najlepiej 3-4 razy w tygodniu) ćwiczyć siłowo.

Somatodrol – opinie

somatodrol opakowanieJak o każdym suplemencie diety na masę, również internetowe opinie o Somatodrolu są zróżnicowane. Według niektórych, preparat ten nie należy do udanych, jednak można odnieść wrażenie, że negatywne opinie o Somatodrolu pochodzą od osób, które nigdy go nie wypróbowały i które z marszu negują wszystko, co tylko ich „profesjonalnym okiem” wydaje się słabe i nieskuteczne.

Jednak można zauważyć również coraz więcej pozytywnych opinii o Somatodrolu. Pochodzą one od osób, które jednak zdecydowały się przetestować ten środek i które po cyklu z Somatodrolem z satysfakcją doczekały się wymarzonej sylwetki.

Somatodrol – cena, gdzie kupić

Somatodrol dostępny jest w różnych miejscach w internecie, w tym na allegro, na którym lepiej darować sobie zakupy. Wiele suplementów diety jest podrabianych i sprzedawanych właśnie na aukcjach internetowych i portalach ogłoszeniowych. Jeśli chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości produktu, zamów Somatodrol bezpośrednio na oryginalnej stronie, na którą przejdziesz klikając tutaj. Za jedno opakowanie zapłacisz jedyne 89 zł.

Somatodrol – opinie, efekty, skład, jak stosować – wspomagacz przyrostu masy o skutecznym działaniu
4.3 (86%) 20 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.